Sportas ir laisvalaikisLauko sporto

Olga Pyleva, Biografija

Olga Pyleva - vidaus Biatlonas, kartojama laureatas Pasaulio taurės, 6 kartus pasaulio čempionas ir nugalėtojas dviejų aukso medalių olimpinėse žaidynėse. Po santuokos, ji paėmė pavadinimą iš sutuoktinio - Medvedtseva, bet dauguma laimėjo būdamas dulkes.

Slidinėjimas

Olga Pyleva gimė Krasnojarsko krašto miestelyje Borodino, 1975 metų liepą. Per 10 metų, aš pradėjau rimtai užsiimti sportu, ir iš pradžių tik lygumų slidinėjimas. Baigė Kūno kultūros akademiją Omskas.

A medalių laimėjo konkursuose Juniors daug, du kartus tapo pasaulio čempionu į relę, laimėjo vieną sidabro ir du bronzos medalius atskirų rasių jaunių pasaulio čempionatuose. Jos mentorius buvo pelnytai treneris TSRS Alexander Grushin.

1996 metais, dulkėtoje gyvenime taip atsitinka reikšmingas įvykis - savo dukters Daria gimimo. Išeina motinystės atostogų, ji nusprendžia eiti į biatlono, slidinėjimo lenktynių susiję sportas.

Biatlonas karjera

2000 metais, Olga Pyleva sutelktas į biatlono varžybose. Į keletą mėnesių, jis tapo vienu iš pirmaujančių sportininkų šalyje.

1999-2000 sezono Olga pakluso Dulkių Biatlonas pakylos.

Jau trečius lenktynėse A Ruhpolding, Vokietija sprinto, ji laimėjo bronzos medalį. Baigiamajame etape Rusijos Chanty Mansijske vėl pasirodė labai sėkmingai debutantes. Pirmasis buvo į sprinto antra, tada trečias verčiantis lenktynėse.

Pagal sezono rezultatus užėmė 20 vietą. Šis rezultatas yra ypač reikšmingas atsižvelgiant, kad pirmoje sezono pusėje Olga Pyleva nedalyvavo.

olimpinis sėkmė

2002 Pyleva tapo Rusijos komanda ne žiemos olimpinių žaidynių į JAV Solt Leik Sitis narys. Pirmoji programa buvo individualus lenktynės. Biathlete Olga Pyleva buvo įsitikinę dėl rasės, teigdamas pergalę, pirmieji trys šaudymo liniją praėjo be klaidų, bet paskutinis du kartus praleidau kaip rezultatas liko be medalių, tačiau 4-osios vietos.

5 sekundės finišo ji prarado, kad švedas Magdalena Forsberg, kuris taip pat praleistą du kartus paskutinę eilutę, nugalėtojas buvo vokiečių Andrea Henkel.

Karūnos dulkių sprinto vėl, šį kartą ne uždirbo savo medalius. Paslysti ant stovo ir mažu greičiu eiti atstumą leidžiama užima tik 8 vietą. Laimėtojas - tas dar vokiečių Kati Wilhelm - Pyleva pripažino daugiau nei minutę.

Tačiau nereikia pasiduoti biathlete Olga Pyleva, biografija, kuri radikaliai pakeitė vasario 16, 2002. Ji tapo olimpiniu čempionu. Nors iš pradžių viskas buvo ne rožėmis klota, atstumas, ji liko 8-ojo, turinti daugiau nei minutę pirmą šaudykloje VVG padarė klaidą.

Vėliau, tačiau be klaidų šaudymo ir didelės spartos leido jai išeiti į lyderius. Paskutinę juosmens Pyleva nuėjo su Wilhelm. Maždaug 9,2 kilometrų Rusijos buvo ištrauktas į priekį 5 sekundes, galiausiai sugebėjo išlaikyti šį pranašumą. Šią dieną ji gavo savo pirmąjį olimpinį aukso medalį.

Tačiau ši sėkmė nesibaigė biathlete olimpinėse žaidynėse Jungtinių Amerikos Valstijų ji taip pat laimėjo bronzos komandoje rele. Pyleva veikia pirmajame etape. Estafetę jo partneris Galina Kukleva ji davė lenktynių lyderio rangą. Tačiau tai buvo neįmanoma išsaugoti pirmąją vietą rusai. Kukleva visiškai nepavyko stovo, vyksta dviejų laisvasis diapazonas, ir perduoti estafetę jau 7-osios. Svetlana Ishmuratova ir Albina Akhatova, kuris pabėgo į pastarųjų etapų, kaip jie galėjo bandė ištaisyti padėtį. Kaip rezultatas, komanda paėmė bronzą.

Vankuverio olimpinių žaidynių

Antras aukso medalis biathlete Olga Pyleva, kurio nuotrauka puošia, o kiekvieno laikraščio viršelio, laimėjo ne Vankuveryje žaidynėse. Tačiau tik sugebėjo spindi komandoje lenktynėse. Į relę.

Pyleva jau pagimdė pavadinimą Medvedtseva, ji atliekama trečiajame etape. Sportininkai ant scenos priešais du jos praleido tik du nemokamus kasetes.

Olga pasiėmė dalį atstumo tiksliai ir tinkamu tempu. Su triumfu užbaigė dieną Olga Zaitseva. Apdailos antroje vietoje už Prancūzijos komanda daugiau nei 30 sekundžių. Bronza atiteko Vokietijos komandai.

Vienas žingsnis nuo Pasaulio taurės

Sezono 2003/2004 Pyleva pelnytai laikomas vienu iš pasaulio biatlono lyderių, kiekvienose lenktynėse, patvirtinantį šį statusą.

Be to sezono, ji galėjo įgyti 6 pergales Pasaulio taurės. Šį kartą aš laimėjau individualų lenktynes ir masė pradeda ir du kartus sprinto ir vykdymo lenktynės Olga Pyleva. Nuotraukos sportininkas medaliais rankose ėmė atsirasti vis daugiau ir dažniau. Be to sezono, tai tikrai reikalauti pergalę Pasaulio taurės, bet nepavyko pranokti rezultatus Norvegai Liv Grete Poiret ją. Pyleva - antroji.

Taip sezoną jo žvaigždžių spektaklis tęsiamas. Bet šį kartą Pyleva tapo tik trečia bendroje įskaitoje, prarasti nemažai Vokietijos Kati Wilhelm tiek. Vienas iš pagrindinių jos konkurentų. Pergalė, sezonas laimėjo prancūzė Sandrin Baby.

Olga Pyleva baigė karjerą profesionalaus sporto 2010 metais.

asmeninis gyvenimas

Daria dukra buvo dulkes nuo savo pirmojo vyro, kurį ji išsiskyrė 2002 metais. Kartu Eugenijus Pylev buvo jos treneris.

Antrą kartą ji ištekėjo garsaus biathlete Valerijus Medvedtseva, olimpinis čempionas Kalgaris 1988 m relės.

Šiuo metu jie gimę turi tris vaikus. Šis Arsenijaus ir jo dukra Julia ir Olga sūnus. Pastarasis atėjo į gerovę ne 2014 m.

Copyright © 2018 lt.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.