Sportas ir laisvalaikisLengvosios atletikos

Rusijos čiuožėjas Yekaterina Malysheva: biografija ir karjera sporto

Ekaterina Malysheva, biografija pristatoma Jūsų dėmesį, yra žinomas Rusijos čiuožėjas. Sportininkas dalyvavo olimpinėse žaidynėse, ne kartą tapo Rusijos čempionato nugalėtoja.

Biografiniai duomenys

Ekaterina Malysheva, nuotraukos kurios yra pateiktos šiame straipsnyje, gimė 1987 sausio Čeliabinske. Nuo ankstyvo mergina norėjo užsiimti sportu, todėl tėvai patvirtino vizitą į greičio čiuožimo skyrių, kuris visiškai atskleidė olimpinių žaidynių ateityje talentą sprinto visi aplink.

Su jaunesniojo amžiaus Ekaterina Malysheva skyrėsi labai rimtą požiūrį į mokymo procesą. Kartu su atkaklumu ir talentu mokamų dividendų pirmuosius sporto pasiekimus.

Pradžia sporto karjerą

Tuo Junior World Championships 2004 17-erių metų Rusijos čiuožėjas tampa penkta, o metais vėliau - aštuntas. 2006 metais, jis laimėjo visas savo bendraamžių Rusijos čempionate klasikinis visi aplink.

Prieš Turine 18-erių metų Ekaterina Malysheva olimpinėse žaidynėse pateko į pagrindinį nacionalinei komandai. Tuo pačiu metu sportininkas pirmasis kalbėtojas Pasaulio taurės, rodo puikius rezultatus jo amžiaus. Mažylis buvo net kandidatų į kelionę į Turiną sąrašą, tačiau treneriai nesiryžo atskleisti jaunas ir nepatyręs Dafen.

Tikslas - Vankuveris

Neskiriate Turino olimpinės žaidynės, Mažylis pradėti rimtą mokymus ateinančius žaidynėse. Ji aktyviai pasisako už Pasaulio taurės tris intervalus: 1500, 1000 ir 500 metrų. Catherine taip pat dalyvavo pirmą kartą Europos čempionate, kuris pataikė viršų dvidešimt sportininkų. Tačiau didžiausias laimėjimas šiais metais buvo į sprinto bronza yra ne nacionalinis čempionatas.

Taip sezoną, Ekaterina Malysheva debiutavo Pasaulio čempionate, kur ji tapo visų sprinto aštuonioliktas. Tarp moterų sportininkų pasiekimus turėtų būti pažymėti vienuoliktą vietą ant šimtą metrų lenktynėse Pasaulio taurės, taip pat bronzos medalį Rusijos čempionate 500 metrų.

Pasirengimo olimpinis sezonas Mažylis atliekamas labai aktyviai. Ji vėl atėjo trečiasis Rusijos čempionate pusę kilometro atstumu. Sportininkas pasaulio čempionate vėl užėmė aštuonioliktą vietą, o Europos - penkioliktosios.

Olimpinė sezoną yra gana gera Ekateriny Malyshevoy. Ji tapo dviejų laiko medalininkas Rusijos čempionate, laimėjo penktą vietą sprinto ne pasaulio čempionatuose.

Vankuveryje Ekaterina Malysheva išvyko su viltimi konkuruoti dėl olimpinių medalių. Bet, deja, konkurencija pasirodė esąs gaila jai. Apie 500 metrų lenktynių Mažylis buvo 24 vieta, o kilometro - 27.

Priversti atsipūsti ir namų olimpinės žaidynės

Be posleolimpiysky sezono Ektaerina Mažylis vėl laimėjo sidabro medalį Rusijos čempionate tapo karūna jos 500 metrų atstumu. Tačiau dėl savo ilgametės ligos - limfadenitas - sportininkas beveik turėjo baigti karjerą.

Po metų pertraukos Mažylis atnaujina savo pasirodymus Pasaulio taurės ir vėl tampa dviejų laiko laureatas Rusijos čempionate. Ji turėjo atlikti ne pasaulio čempionate, bet praleido jį dėl galvos traumos.

Namų olimpiados Malyševui rengiasi labai sunku. Vėlgi, ji buvo antra 500-metrovke Rusijos čempionate. Sočyje Catherine taip pat atliekama jo mėgstamiausia atstumo. Deja, kova dėl medalių ne Rusijos konkobezhki nepadėjo - jis paėmė XVII vietą.

Nepaisant įtempto grafiko mokymo ir spektakliai, Ekaterina Malysheva gali baigti Uralas kūno kultūros akademijos.

Sportininkas nesiruošia palikti čiuožimo. Tarp jos planų - dalyvavimo olimpinėse žaidynėse 2018 Pchenjane.

Copyright © 2018 lt.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.