Sportas ir laisvalaikisLengvosios atletikos

Garsus Rusijos gimnastė Alexei Nemov: biografija ir karjera sporto

Alexei Nemov - gimnastė, kuris yra vienas iš labiausiai žinomų Rusijos sportininkai. Per savo karjerą jis tapo keturis kartus olimpinis čempionas, laimėjo penkis kartus pasaulio čempionatuose. Po išėjimo iš sporto jis paėmė žurnalistiką.

Biografija sportininkas

Alexei Nemov, kurio nuotraukas galima matyti šiame straipsnyje, gimė 1976 metų gegužės mažame miestelyje Barashevo į Mordovijos. Netrukus jis ir jo motina persikėlė Toljatyje.

Per šešerius metus, ateityje olimpiniu čempionu buvo gimnastikos grupės, surengė garsus treneris Irina Shestakova. Po šešių mėnesių jis atėjo į kitą mokytoją - Pavel Denisov.

Nepaisant geros judesių koordinacija, jauna Nemov negalėjo pasigirti gera kūno sudėjimą, todėl jis netrukus buvo perkeltas į kitą vagoną - Evgeniyu Nikolko. Kad jis galėjo įžvelgti nekilnojamojo talentą Alexis.

Nemov buvo labai sunku suderinti intensyvų mokymą ir pamokoms. Dėl dažno pravaikštų ir prastos akademinės veiklos, jis buvo priverstas pakeisti kai vidurines mokyklas.

futbolininko karjerą

Pirmą kartą Nemov pradėjo kalbėti 1989 metais, kai 13-metų gimnastė laimėjo triuškinamą pergalę jaunimo čempionate TSRS. Nuo tada, Aleksas tapo nuolatinis dalyvis įvairiuose tarptautiniuose konkursuose, kur jis laimėjo keletą kartų, ne tik atskirų įvykių, bet ir bendroje įskaitoje.

Pasaulio čempionatas 94 Dortmund gimnastas iškovojo aukso medalį komandinėse varžybose, o po metų Alexander Nemov laimėjo Vault ne pasaulio čempionatų sabae.

Olimpinėse žaidynėse Atlantoje, sportininkas išvyko į vieną iš konkurencijos pasirinkimą, kurie buvo tik laukia medalių statusą. Ir tikisi, treneriai ir gerbėjai išsipildys daugiau nei pilna. Alexei Nemov Atlantoje sugebėjo laimėti šešis medalius, tarp kurių du aukso - komandoje atveju ir skliautas.

Sėkmingai veikiantis mezholimpiysky laikotarpį, Rusijos gimnastė nuvyko į Sidnėjų neginčijamą mėgstamiausia. Jis patvirtino savo statusą puikiai, vėl tampa dviejų laiko olimpinis čempionas - į viską aplink ir pratimai ant skersinio. Be aukso medalius Sidnee Aleksejus laimėjo dar vieną sidabro ir tris bronzos.

Nemov kalboje 2004 olimpinėse žaidynėse Atėnuose, buvo prisiminti pirmiausia skandalas. Po kalbos, rusų ant baro, kur jis atliko labai sudėtingas elementai, teisėjai jį pernelyg žemą vertinimą. Sirgalių auditorijai buvo labai piktas, jie protestavo garsiai švilpia, kriokimas, kaip ilgai, kaip Alexey Nemov asmeniškai išėjo į juos ir paprašė ramybės.

Kaip šio skandalo gimnastas rezultatas šiek tiek pakelta vidutinis įvertinimas, tačiau jis vis dar liko be medalių. Be to, po šio incidento, būta tam tikrų į gimnastikos pasirodymų vertinimo teisėjų sistemos pokyčiai.