Sportas ir fitnesasKovos menai

MMA kovotojas Musa Khamanaev: biografija

Musa Khamanajevas - Rusijos kovotojas iš mišrių kovos menų, Rusijos Federacijos čempionas Brazilijos Džiu-Džitsu. Jis yra nusipelnęs sporto meistras tarptautinės klasės Rusijos Federacijos laisvosios kovos. Pagal tautybę Musa Khamanaev yra čečėnija. Kovos aukštis yra 170 centimetrų, svoris - 65 kilogramai. Atlieka tokius stilius: MMA, kovos sambo ir laisvosios imtynės. Iki 2016 m. Rugpjūčio 20 d. "Khamanaev" turėjo 21 dvikovą, 17 iš kurių laimėjo (7) ir 4 pralaimėjimus (1 KO). Jis taip pat tapo MMA turnyrų serijos "M1-Challenge" čempionu.

Biografija ir pažinimas kovos menų

Jis gimė 1987 m. Spalio 14 d. Grozno mieste (Čečėnijos-Ingušijos respublikoje, TSRS). Rose aktyvus ir judantis vaikinas. Po šešerių metų jis dalyvavo bokso skyriuje, tačiau po kurio laiko jis pakeitė sporto discipliną į laisvą kovą. Musa Khamanaev parodė gerą smūgio ir gynimo techniką. Būdamas 15 metų jis jau buvo išspręsta prieš 25 metų profesionalų. 2006 m. Musa įsitraukė į vietinį politechnikos universitetą, kur pradėjo intensyviai kovoti su sambo ir susitiko su daugeliu šio sporto trenerių ir specialistų. Po kelerių metų jis laimėjo Rusijos Federacijos čempionatą kovoje su sambo, o po metų jis laimėjo pasaulio čempionatą. Čia Musa Khamanaev sugebėjo nugalėti konfrontaciją su dabartiniu pasaulio ir Eurazijos čempionu Rustam Khabilov.

Čempionų titulą

2012 m. Lapkričio mėn., Laimėjęs kovą su vokiečiu Danieliu Weikheliu, Hamanayevas paskelbtas turnyro "M-1 Challenge" čempionu. Šioje konfrontacijoje jis sėkmingai perdavė priešininką į žemę, o po kelių sekundžių atliko skausmingą priėmimą, vadinamą kulno kabliu, kuris pasireiškia kaip kulno sukimas. Vėliau jis turėjo ginti savo čempiono titulą. Šį kartą kova Musa Khamanaevas praleido prieš Finn Nico Puhakka, nugalėdamas iš jo taškų.

Copyright © 2018 lt.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.