Sportas ir laisvalaikisFutbolas

FK "musulmonas" (Kalkuta, Indija)

Futbolas yra vienas iš geriausiai žinomų ir labiausiai paplitusių rūšių modernių sporto. Tačiau keletas futbolo sirgalių domina, pavyzdžiui, Indijos čempionatas. Visų akys ant pagrindinių čempionatų tokių šalių kaip Ispanija, Vokietija, Anglija ir Italija, - ir, žinoma, didžiųjų turnyrų, tokių kaip Čempionų lygos ir Europos lygos.

Tačiau, jei tarpusavio čempionato Indijoje, jūs galite pamatyti daug nuostabių ir įsimintinų dalykų. Vienas iš jų yra tokiame mieste kaip Kolkata čempionatas. Indija turi standartinę sistemą čempionatuose, tačiau atskirai nuo jo šiame mieste šeimininkai savo turnyrą. Ir tokiu būdu jis yra vienas iš seniausių pasaulyje. Taigi jūs tikrai turėtų žinoti apie tai, kas vyksta futbolo pasaulio miestas, kaip Kolkata.

Indija davė pasaulio klubą "musulmonas" - Modernus apie tai futbolo gerbėjai vargu ar girdėti, bet tai taip pat yra vienas iš seniausių klubų, kurie vienu metu buvo vienas iš stipriausių Indijoje ir vis dar yra vienas iš labiausiai gerbiamų.

Garsusis klubą

Futbolo klubas "musulmonas" (Kalkuta, Indija) yra vienas iš garsiausių ir populiariausių visoje šalyje, nes ji yra susipažinę su daugeliu gerbėjai futbolo pasaulyje. Šio klubo istorija prasideda dar 1891 metais, tai yra seniausia šalyje, ir tai yra pirmą kartą legendinis laimėjo čempionatą Kalkuta, apie kuriuos daugiau informacijos bus toliau svarstomas istorijos komanda. Kaip dauguma klubo, jis tapo visų šalyje futbolo mados ir turėjo didelę įtaką jo tolesnio vystymo Indijoje. Deja, iki šiol buvusios šlovės buvo užmirštas ir futbolo terminų FK "musulmonas" (Kalkuta, Indija) yra ne geriausios būklės.

pažanga

Kas yra sėkmė jų neįtikėtinai ilgą istoriją padarė klubą? Atsižvelgiant į tai, kad per šios sporto istorijos formavimosi šalyje buvo regioninių ir nacionalinių taurių įvairovė, beveik kiekvienas iš jų "musulmonas" bent vieną kartą laimėjo. Tačiau, jei mes kalbame apie prestižiškiausių trofėjų šalies, kad gauna Indijos nacionalinės futbolo komandos čempionate nugalėtojas, jis nebuvo pasiduoti. Be to, "musulmonas" net negalėjo laimėti antrajame skyrius - didžiausias pasiekimas buvo pirmosios lygoje antrąją vietą spaudai.

Bet jei jums atkreipti dėmesį į minėtą Kalkuta taurės, čia ši komanda turėjo didelę sėkmę. Deja, dauguma laimėjo "musulmonas" trofėjų įrašas tapo negali, tačiau tai pirmas kartas klubo istorijoje laimėjo turnyrą 1934. Nuo tada jis laimėjo vienuolika pergalių, iš kurių paskutinė datuojamas 1981 m.

Devynis kartus komanda sustojo ant pergalės slenksčio, paskutinį kartą buvo 2016 metais, ty per pastaruosius žaidimo turnyro - tada laimėjo blogiausias priešas "musulmonas", "Rytų Bengalijos". Tiesiog tiksliai "Rytų Bengalijos" ir turi pergalių čempionate Kalkutos įrašą - atitenka jam trofėjus 38 kartus. Tuo pačiu metu klubas grojo Major League Indijos, kur baigė trečioje vietoje pernai. Natūralu, kad prestižiškiausias turnyras yra Indijos čempionatas - Kalkuta lyga, o, yra istorinis draugiškas turnyras.

Naujausi rezultatai "musulmonas"

Jeigu mes kalbame apie tai, kaip žaidžiamas pastarąjį dešimtmetį šio klubo, galime drąsiai teigti, kad jis nebijo Indijos visuma. Kolkata Lygos žaidėjai net išlenktas pagal paskutinį kartą ilgą laiką. 2009 metais, klubas buvo nustumtos nuo viršutinio skyriaus, grojo ketverius metus antroje padalijimo. Tuo pačiu metu 2013 "musulmonas" užėmė trečiąją vietą, sustojimo vienas žingsnis trumpas pirmojoje lygoje produkcijos, o 2014 m užėmė antrąją vietą ir įveikė prestižiškiausių nacionalinio čempionato.

Bet ten jis truko neilgai - pirmame sezono komanda užėmė 13 vietą ir grįžo antroje lygoje. Likę dveji metai klubo ten ir praleido, dar be, kad galėtų vėl grįžti į aukščiausią lygį. Kaip žinote, svarbiausia turnyras šiame sporte, kaip futbolas, Indijos čempionate. Kalkuta lyga nėra taip svarbu, kalbant apie sporto turnyras, tačiau viskas apie tai verta aptarti atskirai. Apskritai, būtina pasakyti apie labai Indijos futbolo sistemos išsamiau.

Indijos super lygos

Šis turnyras yra jauniausias ir labiausiai atitinka šiuolaikinės futbolo dvasią visiškai komercinis. Ji buvo sukurta 2013 metais, kai aukcionas pardavė teises į aštuonių komandų, kurie turėjo dalyvauti šiame turnyre, JAV ir kitų verslininkų. Iškart po pirkimo komandas pradėjo ateiti gerų žaidėjų, kurie anksčiau buvo svarbūs skaičiai Europos futbolo. Atsižvelgiant į tai, toks mažas dydis turnyro, standartiniame lygoje žaidė tik 14 raundų. Vėliau grojo atkrintamųjų varžybų etapą, kuriame nustatomas nugalėtojas. Iki šiol jis buvo žaidžiamas iki šiol tik du čempionatus - 2014 laimėjo klubą "Atletico" iš Kalkutos ir 2015 - "Chennayin".

Nacionalinė futbolo lyga

Tačiau Indijos Super League nėra pirmaujanti šalis turnyras - tai buvo kritikuojamas, nes jos sezoną yra per trumpas ir jis nėra nukreiptas į Indijos futbolo vystymo ir pritraukti finansavimą. Pagrindinis turnyras I-lygos, tai yra, Indijos čempionatas. Būtent šis turnyras ir tapo toje šalyje, kurioje futbolas, kol ji buvo sukurta tik mėgėjų lygiu, pirmaujanti. Yra Šis turnyras 1996, bet tada ji buvo vadinama Nacionalinė futbolo lyga, ir, nors ji buvo įkurta vietos futbolo federacijos, dar liko pusiau.

Jau 1997 metais, ji buvo įtraukta į antrojo skyriaus ir šio formato turnyre truko beveik dešimt metų. 2006 metais, ji buvo įtraukta į trečiojo padalijimo, tačiau net ir tada ten buvo mintys apie pasaulio reformacija, o 2007 m Nacionalinė futbolo lyga nustojo egzistuoti, kad kelią pirmą profesionalaus futbolo turnyre.

Indija lyga

Pirmasis nugalėtojas buvo klubas "Dempo", kuris galiausiai laimėjo tris trofėjus, ir turi įrašą, kaip klubų Churchill Brothers "," Bengalūras "ir" Mohun Bagan "laimėjo iki šiol tik du kartus. Formatas nėra nekisti per vienerius metus - nuolat keičiasi bet kurį elementą, nuo smulkiausių detalių į komandų lygoje skaičius. Šiuo metu tarp derinyje 11 komandų be playoff etape. Geriausi komandos yra Azijos taurės, o kai turi galimybę gauti už Azijos Čempionų lygos, bet yra mažai klubai, kurie seka turnyro formatas.

lygos Du

Kalbant apie antrąjį lygoje, tai yra turnyras, kur silpniausia yra eliminuojami Indijos čempionato komanda - ir kur Indijos čempionate atėjo stipriausius klubus antrąjį lygoje. Tai yra "musulmonas" minėta ten dabar stovi.

Kalkuta taurė

Tačiau Ryškiausias įvykis, kuris gali pasigirti Indija - Kalkuta taurės. Švieslentę tai yra daugiau nei įdomus, nes jis dalyvavo daugiau nei šimtas klubų iš tokių indų miestų, tokių kaip Kalkutoje. Jis yra vienas iš seniausių futbolo turnyrus, nes vyksta nuo 1989 m.

Kaip Indija gali žaisti futbolą? Kalkuta čempionato turnyrinė kuris yra padalintas gana spiralinius kelią, yra puikus pavyzdys. Atsižvelgiant į dabartinę čempionate turi šešis padalinius, pirmą ir paskutinį vienas padalintas dviems poddiviziona. Kiekvienas iš jų atlieka daugiau nei 10 komandų, kurios pirmą kartą atliko pirmąjį pusę sezono bendrojo stalo, kuris galiausiai padalinti į dvi dalis. Pirmoji pusė atlikti antrąją dalį į kovą dėl čempionato, o antrasis sezonas - bando ne skristi į žemesnę padalijimo. Įdomus faktas yra tas, kad viršutiniame pasidalijimas nuo 1982 m, laimėjo tik du klubai - ". Mohun Bagan" East Bengal "ir

Copyright © 2018 lt.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.