Sportas ir laisvalaikisKrepšinis

Antipova Svetlana - talentingas krepšininkas

Antipova Svetlana yra profesionalus krepšinio žaidėjas, kuris žinomas visame pasaulyje. Tai savo karjerą gynėjas įgijo klubo ir tarptautinių pergalių daug. Ji padarė didelį indėlį į moterų krepšinį Rusijoje plėtrai.

Pirmieji žingsniai Sportas

Antipova Svetlana (tada Zabolueva) gimė rugpjūčio 20, 1966 in Mytishchi. Mergina nesiskyrė nuo savo bendraamžių su didelio augimo išimties. Tai jo dėka ji pradėjo įsitraukti į krepšinio vidurinėje mokykloje. Svetlana kaip vaikas svajojo į dailiojo čiuožimo karjerą. Ji norėjo važiuoti ant ledo elegantiška suknelė. Bet tuo metu jo gimtąjį miestą nebuvo Ledo rūmai už dailiojo čiuožimo pamokas.

Galbūt tai, kad geriau, nes tada jis būtų mūsų šalyje neturėjo tokio talentingo smūgiu kaip Antipova Svetlana. Sportininkas meile prisimena savo pirmąjį trenerį Jelena Mihajlovnu Tarasovas. Tai buvo ji, kuris mokė Vasiljeva pagrindinius metodus krepšinio ir mokė mergaitę sunkiai dirbti.

Pradėti profesinės karjeros

13 metų Svetlana tapo žaisti už Mytischi komanda. Antipova talentas buvo toks akivaizdus, kad pirmajame turnyre savo pažymėti specialistų iš daugelio krepšinio komandų. tada ji tapo krepšinio komandos "CSKA" žaidėjas. Tačiau nacionalinės komandos TSRS, tada rinktinės treneris Leonidas Jachmenev jis nesukėlė.

Tai buvo tik po jo atsistatydinimo naujas treneris Yevgeny Gomelsky pradėjo kviesti šį talentingą krepšininką į nacionalinės komandos gretas. Antipova Svetlana mažens buvo žinomas visoje šalyje. Tokia sėkmė ji pasiekė dėka savo darbą. Jokiomis aplinkybėmis atitraukti ją nuo mylimo sporto.

Europos čempionate

Pirmoji sėkmė laukė Svetlana 1989 metais Europos čempionate Varna. Visame čempionate jis parodė pastovų aukštą profesionalumo lygį. Bet geriausia žaidimas sportininkų buvo galutinis mūšis prieš komandą iš Čekoslovakijos. Galutinis ji įmetė 12 taškus ir padarė didelį indėlį į mūsų nacionalinei komandai pergalę Europos čempionate. Svetlana Antipova turnyre atėjo į simbolinę komandą.

Pauzė savo karjerą ir grįžti į profesionalaus sporto

Po pergalės tarptautinį turnyrą Svetlana Antipova susituokė krepšininkas Sergei Antipov. 1990 dukra Anastasija gimė pora. Tačiau netrukus santuoka iširo. Sportininkas greitai nutolo nuo pristatymo ir grįžo į profesionalų sportą.

Šiame Europos čempionate gynėja buvo rezultatyviai ant komandos 5.. Jo geriausias rungtynės Svetlana surengė vėl galutinis, pelnė 14 taškų. Mūsų komanda įveikti Jugoslavijos komandą su 97:84 rezultatą. Po šio įvykio, šalis pradėjo labai sunku. Sunkumai paveikė sporto finansavimą. Tuo Barselonoje NVS olimpiados komanda žaidė pagal baltą vėliavą. Niekas nesitikėjo ją didžiųjų pergalių. Sunkiausia už moterų krepšinio komanda pasirodė pusfinalyje prieš sportininkų iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Visi Sportas ekspertai davė Amerikos komanda pergalę. Tačiau, nepaisant to, Rusijos komanda laimėjo, tada galutinis užtikrintai įveikti Kinijos komanda su 76:66 rezultatą.

Svetlana Antipov (olimpinis čempionas) ir pusiau su JAV vyks 28 minučių žaidimo laiko. Tai ne olimpinėse žaidynėse sėkmė iki šiol išliko Rusijos krepšinio gerbėjų atmintyje. Antipov po istorinio pergalę buvo apdovanotas nusipelniusio sporto meistro vardą.

Iš čempiono komandos žlugimas

Po sėkmingų olimpinių žaidynių stipriausia komanda suiro. Tuo vienerių metų Europos čempionato moterų krepšinio komanda baigė 7 vietą. Mūsų sportininkai buvo nustatyta kiekvieną žaidimą, bet stiprių žaidėjų praradimas padarė juntamas.

Per Rusijos čempionato buvo aiškus favoritas krepšinio komanda "CSKA", kuris jau seniai pasisakė Svetlana Antipova. Tai Maskvos komanda laimėjo Rusijos čempionatą nuo 1992 iki 1997 m.

Olimpinės žaidynės nepakankamumas, ir susitikti su savo būsimu vyru

Olimpinėse žaidynėse, kurios vyko 1996 metais, garsus krepšininkas Antipova grojo tik vieną žaidimą. Rungtynes prieš Japoniją, ji gavo čiurnos traumos. Rusijos nacionalinė komanda turnyre užėmė 5-ąją vietą. Svetlana Antipova, krepšinio, dėl kurių visada buvo gyvenimo reikalas, ne olimpinėse žaidynėse susitiko savo meilę - Sergey Belov. Tuo Atlantoje Žaidimai, jis treniravo vyrų krepšinio rinktinė. Po metų, mėgėjai pradėjo gyventi kartu.

Tęsinys karjera

Svetlana dalyvavo kvalifikacinių rungtynių dėl Europos čempionato, kur ji yra nacionalinė komanda laimėjo antrąją vietą ir išvyko į galutinį turnyre, kuris įvyko Vengrijoje. Yra mūsų moterų krepšinio komanda laimėjo 6 vietą, laimėjo tik 4 žaidimai Out Of 8. Europos čempionate, kuris vyko po metų, komanda, kartu su Antipova veikė sėkmingiau. Į kvalifikacinio turnyro, ji mano, užėmė pirmąją vietą grupėje. Ir čempionate, mūsų tarptautinė komanda laimėjo sidabrą, prarasti tik 2 žaidimai - tiek JAV, tiek moterų nacionalinę komandą.

Į Rusijos moterų krepšinio komanda čempionate "CSKA" laimėjo bronzos medalį 1999 m. Po to Antipova nuvyko į "Dinamo" komanda. Tais pačiais metais Belov paliko treneris klubą "Uranas - klasė". Nuo 2006 iki 2008 jis buvo ant klubo Prezidento postą. Svetlana taip pat nuvyko į Uralo po vyru. Ten jie buvo skiriama žemė, ir jie pastatė namą. Sergejus ir Svetlana gyveno kartu 17 laimingų metų. 70-metų gyvenimas Sergejaus balta mirė.

Svetlana Antipova, biografija, kuri sėkmingai sukūrė savo profesinės karjeros pabaigoje paėmė koučingo darbą. Ši gynėjas padarė didelį indėlį į moterų krepšinį pažangą. Tai visi nuėjo į istoriją iš Rusijos sporte.